Akcija markiranja DPP-a

Dana 27.06.2020. održana je akcija markiranja i uređenja Dubovačkog planinarskog puta.

Podjelili smo se u 3 grupe ; prva grupa je krenula iz Ozlja prema Vodenici, druga iz pravca Hrašća prema Vodenici, a jedan sudionik je krenuo iz Hrašća prema Grdunu. Pošto je druga grupa imala kraću dionicu, dolaskom na Vodenicu krećemo u ispomoć prvoj grupi. Uz razgovor i druženje stižemo na Vodenicu u 15 sati i time završavamo markiranje i uređenje. U akciji su sudjelovala 3 markacista i 4 člana sekcije. Spuštamo se  veseli i zadovoljni prema autima i krećemo prema Kalvariji gdje nas je čekao odličan gulaš.

Sve u svemu, jedan dobro iskorišten dan u odličnom društvu i uz odrađen jedan dobar posao.

Izvještaj sastavio                                                                                                                              Robert Boić

Ažurirano 4. srpnja 2020 — 16:59