Pogledajte pristigle fotografije na NAJFOTO 2021.

Glasanje za NAJFOTO 2021 biti će u četvrtak na sastanku 16.12.2021.

Fotografije odabrane u uži izbor bit će prezentirane na projekcijama na sastancima  PD Dubovac  (9.12 i 16.12) a izbor možete pogledati na sljedećoj poveznici NAJFOTO2021.

Svaki član Društva može glasati za tri fotografije po principu : jedan glas = jedan bod. Glasuje se na pripremljenim listićima za tu svrhu  (zbog epidemije  moguće je i neko drugo rješenje glasanja). Pobjeđuje fotografija koja skupi najveći broj glasova.

Tri fotografije s najvećim brojem glasova bit će nagrađene!

U slučaju izjednačenog broja glasova, redoslijed  utvrđuje Natječajna komisija. U slučaju da isti autor osvoji dvije ili više nagrada, nagrađuje se najvišom osvojenom nagradom, a idući u poretku osvaja slijedeću nagradu.

Za one koji neće moći prisustvovati sastanku omogućeno je glasanje na mail najfota:pddubovac.fotka@gmail.com. Glasati se može za tri fotografije.