Proljetni sportski tjedan 2023.

Tijekom uskršnjih praznika, od 11. do 15. travnja, Karlovačka športska zajednica u suradnji sa sportskim udrugama organizira  besplatne sportske aktivnosti za učenike osnovnih škola.

PROLJETNI SPORTSKI TJEDAN predviđen je za svu djecu koja žele isprobati različite sportove i naučiti njihova osnova pravila uz stručno vodstvo trenera.

Sjedilačke navike i život u virtualnom svijetu odražava se negativno na njihovo tjelesno i psihičko zdravlje, opadaju motoričke sposobnost, raste broj djece s viškom kilograma, s nepravilnim tjelesnim držanjem i deformacijama kralježnice. Zato, ugasite svoja računala, mobitele, igrice i televizore i pridružite se drugoj djeci u PROLJETNOM SPORTSKOM TJEDNU, 11. – 15. 4. 2023.

KŠZ_-_PLAKAT_A3_-_proljeće_2023.jpg

Penjački centar PD Dubovac i ove godine sudjeluje na Sportskom tjednu 2023. s ciljem promocije sporta među mladima.
Pridružite nam se i probajte penjati na umjetnoj stijeni u srijedu 12.4. i petku 14.4. od 19.09-21.00.
Također možete probati i druge aktivnosti organizirane od strane sportskih društva a koje možete naći na linku u nastavku https://www.ksz.hr/287-proljetni-sportski-tjedan-2023.html