Penjački centar

Penjački centar ( umjetna penjačka stijena )

Dugogodišnja nastojanja članova Planinarskog društva Dubovac za izgradnjom umjetne alpinističke stijene, uspješno su ostvarena. U prostoru Školske sportske dvorane na Rakovcu uz pomoć naših sponzora izgradili smo 6 metara visoku stijenu za treninge.

Penjačka stijena namijenjena je svim članovima PD Dubovac. Svi zainteresirani koji se žele okušati u ovom vidu sporta mogu doći na probni trening.

Planinarsko društvo Dubovac i ovim putem poziva sve zainteresirane da postanu njegovi članovi i uključe se u aktivnosti društva.

Penjački centar otvoren je uz najavu voditelju ponedjeljkom, srijedom i petkom od 19,00-19,45 sati i od 20,00-20,45 sati.

Naš moto je dođi, vidi, penji….

Učlanjenjem se postaje i članom Hrvatskog planinarskog saveza pa tako članstvo u PD Dubovac donosi niz pogodnosti pri korištenju planinarskih objekata u Hrvatskoj i susjednim zemljama.

Sve informacije potražite na  Facebook stranicama Penjačkog Centra ili se raspitajte kod voditelja  Penjačkog centra.( Davor Špac , 099 3102 807 ) .

PD Dubovac 2021.