Penjački centar

Penjački centar ( umjetna penjačka stijena )

Dugogodišnja nastojanja članova Planinarskog društva Dubovac za izgradnjom umjetne alpinističke stijene, uspješno su ostvarena.
U prostoru Školske sportske dvorane na Rakovcu uz pomoć naših sponzora izgradili smo 6 metara visoku stijenu za treninge.

Penjačka stijena namijenjena je penjačima, svim članovima PD Dubovac kao i svim ostalim zainteresiranim građanima Karlovca koji se žele okušati u ovom vidu sporta.

Penjački Centar otvoren je 3 dana u tjednu a koriste ga i planinarske škole koje organizira PD Dubovac.

Planinarsko društvo Dubovac i ovim putem poziva sve zainteresirane da postanu njegovi članovi i uključe se u aktivnosti društva.

Naš moto je dođi, vidi, penji….

Učlanjenjem se postaje i članom Hrvatskog planinarskog saveza pa tako članstvo u PD Dubovac donosi niz pogodnosti pri korištenju planinarskih objekata u Hrvatskoj i susjednim zemljama.

Sve informacije potražite na  Facebook stranicama Penjačkog Centra ili se raspitajte kod voditelja  Penjačkog centra.( Davor Špac , 099 3102 807 ) .