Pl. kuća Vodice

Planinarska kuća VODICE ( 850 m / nm)

Kuća je otvorena i moguće je njeno korištenje u dane vikenda i praznika od  01.05. – 31.10. u tekućoj godini kada je u kući organizirano dežurstvo nekog od članova PD“DUBOVAC”. Ostale dane po najavi i u dogovoru sa  odgovornom osobom.Kuća raspolaže s 20 ležajeva u dvije sobe, dnevnim boravkom, kuhinjom, terasom, mogućnost kampiranja.Opremljena je električnom energijom ( solarni paneli ) a  vode ima u potoku u neposrednoj blizini  ( ljeti  povremeno presušuje ).Kuća je opskrbljena napitcima, za grupe je moguća dodatna opskrba uz prethodni dogovor .

Cjenik noćenja  :

• puna cijena     60,00 kn
  • za članove HPS-a, Planinske zveze Slovenije,Planinarskog saveza Herceg- Bosne     30,00  kn  ( 50 % popusta od pune cijene )
  • za planinare članove nacionalnih saveza drugih zemalja  :     40,00 kn
  • za vodiče i članove HGSS-a ako ne vode izlet i nisu u akciji spašavanja  15,00 kn   ( 75 % popusta od pune cijene )                               za članove HGSS ako su u akciji spašavanja, te vodiča HPS-a ako orga­nizirano  uz najavu dovede   najmanje 10 osoba noćenje je besplatno
  • za članove PD”DUBOVAC” noćenje je besplatno
Odgovorna osoba – kontakt :  Damir Erdelja, tajnik PD”DUBOVAC”
                                                      Tel. +385 91 676 7015
                                                      Email – erdelja.damir@gmail.com