24.08.2024. Radna akcija markiranja

Po ovim ljetnim vrućinama, kada je malo zatišje sa Društvenim izletima, Markacistička sekcija već treći vikend zaredom održava radne akcije, a ovu priliku koristim da najavim novu, slijedeću subotu 24.08. na dionici Vodenica – Hrašče.
Dana 10.07. radili smo na dionici DPP – a od Stativa do Planinarske kuće „Zvonimir Plevnik“ na Kalvariji, a 17.08. na dionici od Sv. Križa Završje do Stativa. Očišćene su i uređene staze i obnovljene markacije na tim dionicama. U prvoj akciji sudjelovalo je šest, a u drugoj četvero markacistica, markacista i članova sekcije.
Zadnju radnu akciju završili smo zajedničkim gablecom i kupanjem na rijeci Dobri.
Zahvaljujem svima koji su po ovim vrućinama odvojili svoje vrijeme i sudjeluju u radu, a posebno tajniku sekcije g. Miro Palajsa koji se u mojoj spriječenosti angažirao i sve organizira i vodi.

Izvješće sastavio

Robert Boić