Dani otvorenih vrata Penjačkog centra

Planinarsko društvo “Dubovac” organizira Dane otvorenih vrata Penjačkog centra PD Dubovac u Sportskoj dvorani na Rakovcu.

Svi zainteresirani će se moći upoznati s umijećem penjanja po umjetnoj stijeni  od 09.-25.11.2022. godine, u terminima ponedjeljkom, srijedom i petkom, od 19,00-19,45 sati i od 20,00-20,45 sati.

Glavni cilj je popularizirati umjetnu stijenu kod mlađe populacije, kako bi se priključili planinarskim društvima i na taj način korisno i zdravo provodili slobodno vrijeme. Jedino što je potrebno za okušati se u sportskom penjanju je dobra volja i čiste tenisice.

Stijena je otvorena za sve koji se žele okušati u ovom atraktivnom sportu. Ne ustručavajte se doći i isprobati novi olimpijski sport!

Svoj dolazak možete najaviti voditelju Penjačkog centra Davora Špac preko kontakta na web stranici društva.

Projekt je financiran iz Javnog natječaja za financiranje projekata udruga iz sredstava  tvrtke Vodovod i kanalizacija d.o.o. za 2022. godinu.