ANJA SANTINI MIKULIĆ – REZULTAT DOSADAŠNJE KARIJERE

Članica Planinarsko društva “Dubovac” Karlovac, članica SPC Fothia, članica Hrvatske reprezentacije u slobodnom penjanju na umjetnoj stijeni ostvarila je izniman uspjeh u Innsbrucku (AUT), na Svjetskom kupu seniora u Boulder disciplini (niska stijena,strunjača). Osvojila je 47. poziciju  od 110 prisutnih natjecateljica.

Anja Santini Mikulić dobila je pozivicu od organizatora Svjetskog kupa  zbog dosadašnjih rezultata. Radi se o iznimnoj konkurenciji u ovom sportu – juniorske i seniorske prvakinje svjetskog kupa, europske prvakinje, svjetske i  europske top penjačice, olimpijske nositeljice medalja. Anja Santini Mikulić ostavila je iza sebe kompletnu europsku kremu penjačica, 47. pozicija  je ovaj trenutak rezultat vrijedan divljenja, ponosa i slave za Planinarsko društvo Dubovac, Grad Karlovac, Karlovačku županiju, SPC Fothia, reprezentaciju Hrvatske i našu Domovinu, Anjine prijatelje i obitelj.
Mali sportovi, velik sportaši, dva u jedan.
Anja Santini Mikulić i ostali mali-veliki, vi ste naš ponos.
Donja slika prikazuje Anju Santini Mikulić  na Dinari iza doma Brezovac autora Ratomira Draganjca.
“Mala stijena za malu Anju”. A vidi gdje je danas. Elita!