18.12.2021. završni izlet na planinarski dom „Vodice“ i Sv. Geru

Planinarsko društvo „DUBOVAC“ Karlovac za svoje članove organizira završni izlet na planinarski dom „Vodice“ i Sv. Geru.

VodičiROBERT LEMIĆ  ( 098 1696770), Darko Gabrek ( 098 649545 ), Robert Boić( 091 5191894 )

Polazak 18.12.2021. ispred zgrade suda

Težina izleta:   O ( kondicijski otežano ) N ( tehnički ne zahtjevno )

Cijena izleta :  prijevoz automobilima sukladno pravilniku Vodičke sekcije

Izlet će biti organiziran u dva dana te sa više planinarskih ruta kako bi što više članova moglo sudjelovati na izletu.Plan izleta će biti isti i u subotu i u nedjelju. Na planinarskom domu „Vodice“ biti će organizirana okrijepa u oba dva dana.

Subota 18.12.2021. i Nedjelja 19.12.2021.

• 07:00- Polazak na autobusnoj stanici ispred zgrade suda
  • 08:30- Početak uspona :
  • A grupa : Sošice – Boići – Sv. Gera – Ravna Gora – Vodice  – Sošice( 6 sati )
  • B grupa ­: Sošice – Sopotski slap – Pliješ – Vodice – Sošice ( 3 sata )

Obveznu planinarsku opremu potrebno je prilagoditi vremenskim prilikama.

NAPOMENA: Odazivom na izlet, odnosno uplatom istog, svaki pojedinac potvrđuje da je upoznat s uvjetima izleta, da ispunjava  zdravstvene,  psihofizičke i tehničke uvjete za sigurno sudjelovanje na izletu, da prihvaća ovaj program, da ima plaćenu članarinu u pl. društvu za tekuću godinu, da pristupa izletu na vlastitu odgovornost te da će se u skladu s planinarskom etikom pridržavati plana izleta, odluka i uputa vodiča.

Prijave za izlet isključivo s uplatom zaključno sa 16.12.2021. god. na redovnim sastancima PD Dubovac četvrtkom u 19.30 sati u prostorijama Školske sportske dvorane Mladost–mala dvorana.

Temeljem zaprimljenih prijava, izlet će biti organiziran sukladno epidemiološkim mjerama.

Predlažemo da se učlanite u PD DUBOVAC iz Karlovca i tako postajete članom HPS-a čime ostvarujete niz pogodnosti, od osiguranja do raznih popusta.

ŠTO NAS JE VIŠE, TO NAM JE BOLJE !!!