04.12.2021. podjela diploma MPŠ na Velikom Lovnik

Završetak škole MPŠ i podjelu diploma planiramo na izletu u Samoborsko gorje, Veliki Lovnik i Cerinski vir koji je planiran u subotu 04.12.2021. prema ranije najavljenom programu.

Izlet planiramo autobusom, ide i Društveni izlet, postoji i mogućnost prijevoza osobnim automobilima ( ograničena mogućnost parkiranja ).
Na pl.domu Cerinski vir moguć ručak samo uz predhodnu najavu ( gulaš ili grah 30 kn ).
Radi organizacije izleta molimo da se polaznici MPŠ prijave voditelju Kreši Fajdiću do utorka 30.11. do 20 sati, uz očitovanje prijevoz busom ili autom, ručak.
Pozivamo sve roditelje, klince i klinceze, bez obzira na prolaznost, da sudjelovanjem na ovom izletu završimo ovogodišnju MPŠ, a kao početak daljnjih aktivnosti u radu sa najmlađim članovima.