Rezultati natječaja za NajFoto 2021.

Čestitamo autoricama i autorima te zahvaljujemo svim prijavljenima!

Rezultati natječaja za najfoto 2021 su sljedeći:

1. fotografija pod rednim  brojem 15. – “ Majin pogled u svijet “ – autorica fotografije Ivana Ramljak – s prikupljenih 15 ( petnaest ) glasova  osvojila 1. mjesto i pobjednik je Natječaja za NajFoto 2021.god.

Za osvojeno 1.mjesto pobjednik se nagrađuje obiteljskom članarinom za 2022.god.

1. fotografija pod rednim brojem 18. – “ Put prema suncu “ – autor fotografije Davor Jakšić –  s prikupljenih 10 ( deset ) glasova osvojila 2. mjesto  na Natječaju za NajFoto 2021.god.

Za osvojeno 2. mjesto autor se nagrađuje besplatnom voznom kartom ( do 100 kn ) za jedan društveni izlet iz Plana izleta za 2022.god.

1. fotografija pod rednim brojem 5. – “Prema Dolje“ – autor fotografije Krešimir Fajdić i fotografija pod rednim brojem 27. – “Uspon na Veliki Sadikovac“ – autorica fotografije Lidija Horvat Mačešić – dijele treće mjesto s prikupljenih 6 ( šest ) glasova na Natječaju za NajFoto 2021.

Za osvojeno 3.mjesto autori se nagrađuju USB stickom.

Mole se autori fotografija koji nisu podigli svoje nagrade da učine isto na jednom od idućih sastanaka.

1 “ Majin pogled u svijet “ – autorica fotografije Ivana Ramljak

2 “ Put prema suncu “ – autor fotografije Davor Jakšić